Home

priepustnosť sťahovanie polomer olympijske hry 2018 hokej goly kôň drahý vznešený

Lední hokej na Zimních olympijských hrách 2018 – turnaj muži – Wikipedie

Vrátia sa Panthers na čelo tabuľky?

ZOH 2018 v Pjongčangu (hokej): Rusko tesne zdolalo Nemecko, v dramatickom  finále rozhodlo predĺženie - SITA.sk
ZOH 2018 v Pjongčangu (hokej): Rusko tesne zdolalo Nemecko, v dramatickom finále rozhodlo predĺženie - SITA.sk

USA : Slovensko - Osemfinále - Online - Hokej ZOH 2018 | SPORTNET

Švajčiarsko : Kanada - Online prenos - Hokej - ZOH 2018 | SPORTNET

ZOH 2018 v Pjongčangu (hokej): Slovensko zdolalo Rusko, v prvej tretine  prehrávalo 0:2 - SITA.sk
ZOH 2018 v Pjongčangu (hokej): Slovensko zdolalo Rusko, v prvej tretine prehrávalo 0:2 - SITA.sk

Lední hokej na zimní olympiádě v Pchjongčchangu 2018 | BetArena.cz

Čo sa to stalo? Rusko senzačne podľahlo Slovensku, píšu médiá - SITA.sk

Fínsko : Južná Kórea - Online osemfinále - Hokej - ZOH | SPORTNET

Česko : Kanada - Zápas o bronz - Online hokej ZOH 2018 | SPORTNET

Česko - Rusko 0:3, rozhodly dva góly za 27 vteřin. Zbývá bitva o bronz -  iDNES.cz
Česko - Rusko 0:3, rozhodly dva góly za 27 vteřin. Zbývá bitva o bronz - iDNES.cz

Hokejisté v bitvě o finále padli s Ruskem. Zahrají si o olympijský bronz -  Deník.cz
Hokejisté v bitvě o finále padli s Ruskem. Zahrají si o olympijský bronz - Deník.cz

Druhý zápas, druhé vítězství. Hokejistky porazily Švédsko 3:1, dvěma góly  se blýskla Vanišová | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Druhý zápas, druhé vítězství. Hokejistky porazily Švédsko 3:1, dvěma góly se blýskla Vanišová | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Hokej | Olympijské hry 2018 | Zprávy

ZOH 2022 - Juraj Slafkovský najmladším strelcom od roku 1984 (hokej) -  olympiáda dnes | Šport.sk
ZOH 2022 - Juraj Slafkovský najmladším strelcom od roku 1984 (hokej) - olympiáda dnes | Šport.sk

Kanada hladko zvíťazila nad Švajčiarskom | HockeySlovakia.sk - oficiálny  web slovenského hokeja
Kanada hladko zvíťazila nad Švajčiarskom | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja

Česko - USA 3:2 po nájezdech. Hokejisté jsou v semifinále, Francouz  nepustil ani jeden nájezd | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Česko - USA 3:2 po nájezdech. Hokejisté jsou v semifinále, Francouz nepustil ani jeden nájezd | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Česko - Kanada 4:6. Hořký konec olympiády, hokejisté se vrací bez medaile |  iSport.cz
Česko - Kanada 4:6. Hořký konec olympiády, hokejisté se vrací bez medaile | iSport.cz

Česko - Rusko OSR 0:3. Zklamání, ale pořád jde o medaili. Půlminuta nás  stála zápas, řekl Erat | iSport.cz
Česko - Rusko OSR 0:3. Zklamání, ale pořád jde o medaili. Půlminuta nás stála zápas, řekl Erat | iSport.cz

ZOH 2018 v Pjongčangu (hokej): Slovensko tesne podľahlo USA, rozhodla  posledná tretina - SITA.sk
ZOH 2018 v Pjongčangu (hokej): Slovensko tesne podľahlo USA, rozhodla posledná tretina - SITA.sk

Česko - Kanada 3:2sn. Druhá výhra hokejistů na olympiádě, rozhodl Kovář |  iSport.cz
Česko - Kanada 3:2sn. Druhá výhra hokejistů na olympiádě, rozhodl Kovář | iSport.cz

Fínsko zdolalo Nemecko 5:2 - Online - Hokej - ZOH 2018 | SPORTNET

Čeští hokejisté poprvé nebudou ve čtvrtfinále velkého turnaje. Švýcarům  podlehli 2:4 | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Čeští hokejisté poprvé nebudou ve čtvrtfinále velkého turnaje. Švýcarům podlehli 2:4 | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Bláznivý zápas, soupeře do osmifinále si nemůžeme vybírat, říká Červenka po  vítězství nad Rusy | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Bláznivý zápas, soupeře do osmifinále si nemůžeme vybírat, říká Červenka po vítězství nad Rusy | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Česko - Švýcarsko: Góly byly otázkou času, Švýcaři nestačili, říká Radim  Rulík | iSport.cz
Česko - Švýcarsko: Góly byly otázkou času, Švýcaři nestačili, říká Radim Rulík | iSport.cz