Home

väzba ilegálne definícia nemecko svedsko futbal žobrať nešikovný rozhovor

Futbal: Nemecko - správy

MS vo futbale 2018: Nemecko - Švédsko

Analýza zápasu Nemecko - Švédsko: V súboji olympijských finalistiek uspejú  Nemky
Analýza zápasu Nemecko - Švédsko: V súboji olympijských finalistiek uspejú Nemky

Nemcom stále hrozí historické vyradenie v skupinovej fáze, ani víťazstvo  nemusí byť dostačujúce - SITA.sk
Nemcom stále hrozí historické vyradenie v skupinovej fáze, ani víťazstvo nemusí byť dostačujúce - SITA.sk

Analýza zápasu Nemecko – Švédsko: Obhajcovia musia bodovať!

EURO 2020: Anglicko - Nemecko, online prenos z ME vo futbale | Športky.sk

Nemecko - Švédsko 2:1 v F-skupine, Nemci v oslabení otočili skóre |  FutbalPortal.sk
Nemecko - Švédsko 2:1 v F-skupine, Nemci v oslabení otočili skóre | FutbalPortal.sk

Analýza zápasu Kórea – Nemecko: Obhajcovia titulu si postup vziať nenechajú

Švédska futbalová legenda verí svojim krajanom na MS vo futbale, Švajčiari  čakajú náročný zápas - SITA.sk
Švédska futbalová legenda verí svojim krajanom na MS vo futbale, Švajčiari čakajú náročný zápas - SITA.sk

MS VO FUTBALE 2022 Japonci sa postarali o ďalšiu senzáciu: Verím, že je to  historický moment | Športky.sk
MS VO FUTBALE 2022 Japonci sa postarali o ďalšiu senzáciu: Verím, že je to historický moment | Športky.sk

FUTBAL - Liga národov: Španielsko deklasovalo Nemecko (+ výsledky) |  SPORTNET
FUTBAL - Liga národov: Španielsko deklasovalo Nemecko (+ výsledky) | SPORTNET

Fotogaléria zo zápasu Nemecko - Švédsko - fotogaléria - sport.sme.sk -  Šport SME
Fotogaléria zo zápasu Nemecko - Švédsko - fotogaléria - sport.sme.sk - Šport SME

Emócie na konci a po zápase Nemecko - Švédsko - fotogaléria - sport.sme.sk  - Šport SME
Emócie na konci a po zápase Nemecko - Švédsko - fotogaléria - sport.sme.sk - Šport SME

Liga národov - Nemecko zažilo blamáž, Maďarsko siaha na Final Four |  Šport.sk
Liga národov - Nemecko zažilo blamáž, Maďarsko siaha na Final Four | Šport.sk

Sklamanie je obrovské, Nemecko napodobnilo rok 1938

Švédsko - Česko: Online prenos zo semifinále baráže na MS vo futbale |  Športky.sk
Švédsko - Česko: Online prenos zo semifinále baráže na MS vo futbale | Športky.sk

Futbalisti Nemecka opustili OH so slzami. Končí aj Argentína a Francúzsko -  Letné olympijské hry 2020 (Tokio) - Športweb
Futbalisti Nemecka opustili OH so slzami. Končí aj Argentína a Francúzsko - Letné olympijské hry 2020 (Tokio) - Športweb

Veľavravné gesto pred šéfom FIFA. Nemci si na tímovej fotografii zakryli  ústa - MS vo futbale 2022 - Futbal - Športweb
Veľavravné gesto pred šéfom FIFA. Nemci si na tímovej fotografii zakryli ústa - MS vo futbale 2022 - Futbal - Športweb

Lídrom je Nemecko. Slováci klesli v rebríčku FIFA o štyri miesta -  Reprezentácia - Futbal - Športweb
Lídrom je Nemecko. Slováci klesli v rebríčku FIFA o štyri miesta - Reprezentácia - Futbal - Športweb